سرویس سياسي  //  مجلس
چهارشنبه، ۱۷ دی ۱۳۹۳
آخرین اخبار
بررسي سهم صندوق توسعه ملي از درآمدهاي نفتي در جلسه غيرعلني مجلس تهران - ايرنا- نمايندگان مجلس شواراي اسلامي امروز (چهارشنبه) موضوع سهم صندوق توسعه ملي از درآمدهاي نفتي را در جلسه غير علني بررسي كردند.
عضو كميسيون برنامه و بودجه مجلس در گفت و گو با ايرنا: كاهش وابستگي به نفت در بودجه 94 نشان از توجه به اقتصاد مقاومتي است تهران - ايرنا - عضو كميسيون برنامه و بودجه مجلس شوراي اسلامي گفت: كاهش وابستگي به نفت در بودجه ۹۴ نشان از توجه دولت به موضوع اقتصاد مقاومتي دارد.
در كميسيون انرژي بررسي شد: نزديك سازي نرخ حامل هاي انرژي به 90 درصد فوب خليج فارس تهران- ايرنا- سخنگوي كميسيون انرژي مجلس شوراي اسلامي گفت: در جلسه اين كميسيون اجراي گام بعدي هدفمندي يارانه ها با محوريت نزديك سازي قيمت حامل هاي انرژي به ۹۰درصد نرخ فوب خليج فارس بررسي شد.
بررسي تعهدات شركت مخابرات با حضور واعظي در كميسيون صنايع و معادن تهران- ايرنا- عضو كميسيون صنايع و معادن به حضور وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات در اين كميسيون اشاره كرد و گفت: اعضاي كميسيون پرسش هايي درباره عدم توسعه مخابرات را مطرح كرده و در اين زمينه دو هفته به واعظي زمان دادند تا پيگيري كند.
نماينده مجلس: طرح تحول نظام سلامت موجب كاهش دغدغه هاي درماني مردم شده است گناباد- ايرنا - نماينده مردم شهرستانهاي گناباد و بجستان در مجلس شوراي اسلامي گفت: با اجراي طرح تحول سلامت، بخشي از دغدغه‌ها و آلام مردم در حوزه درمان كاهش يافته و افزايش رضايت‌مندي از نشانه ي موفقيت آن تاكنون است.
بررسي بودجه مساجد و بقاع متبركه در كميسيون فرهنگي تهران- ايرنا- سخنگوي كميسيون فرهنگي مجلس از بررسي تخصيص بودجه به مساجد و بقاع متبركه در سال ۹۴ كل كشور خبر داد و گفت: كار گروه فرهنگي كميسيون تلفيق در تلاش براي يافتن منابعي است كه بتواند بودجه حوزه مساجد و بقاع متبركه را تامين كند.
در ديدار وزير بهداشت عراق مطرح شد؛ لاريجاني: موفقيت دولت عراق در بازگرداندن ثبات و آرامش به نفع كل منطقه است تهران- ايرنا- رييس مجلس شوراي اسلامي با ابراز خرسندي از پيشرفت هاي دولت جديد عراق در مقابله با تروريست‌ها گفت: موفقيت دولت عراق در بازگرداندن ثبات و آرامش به كشور به نفع كل منطقه است.
سخنگوي كميسيون عمران مجلس خبر داد: سهم 6 درصدي روستاها از كل بودجه عمراني سال 94 تهران- ايرنا- سخنگوي كميسيون عمران مجلس شوراي اسلامي از سهم ۶ درصدي روستاها از كل بودجه عمراني كشور در لايحه بودجه ۹۴ كل كشور خبر داد و گفت: به اعتقاد نمايندگان بايد اين رقم افزايش يابد.
آرشيو